Kontakt

608 937 605

776 064 708 


shiatsu-olomouc@seznam.cz  

Masáže Korec

 

Litovelská 11, Olomouc

 Ilona Korcová,Dis

Diplomovaný fyzioterapeut

 

 

Radek Korec

Radek Korec

0451-mw

Masážím se věnuji profesionálně od roku 2001, kdy jsem se vrátil z Anglie po absolvování školy japonských masáží Shiatsu pod osobním vedením Marka Bishopa – předsedy mezinárodní asociace pro Shiatsu. Mark Bishop strávil v Japonsku více než 15 let a učil se bojové umění a Shiatsu od největších mistrů na Okinavě. Skutečnost, že se mohu učit shiatsu v přímé linii mistrů, byla pro mě motivací pro 2,5 roku trvající školu shiatsu zakončenou certifikátem „Shiatsu practitioner“. V průběhu času jsem se stal jedním z mála lidí, kteří od Marka Bishopa obdrželi povolení tento systém vyučovat.

Po mém návratu do ČR ( 2001 ) jsem získal mistrovský stupeň Reiki, absolvoval kurz sportovních masáží ( 1 měsíc ), rekvalifikační kurz pro zdravotní pracovníky – masér ( 3 měsíce ) a pak následovaly další kurzy léčebných systémů a masážních technik, z nichž některé provádím dodnes a některé se staly součástí širokého zázemí znalostí.
V roce 2009 jsem dokončil studium klasické homeopatie na Homeopatické fakultě s klinikou v Brně ( 4 roky ) + 2 letý postgraduální kurz pod vedením Anne Vervacke (Belgie).
Snažím se na sobě neustále pracovat ať už formou čínského cvičení Taiji v Křelovském oddíle nebo prováděním pravidelných očistných kůr. Díky tomu mohu doporučit cvičení nebo očistnou kůru ne proto, že jsem to někde vyčetl v knihách, ale proto, že je mám vyzkoušené sám na sobě.

Aktuality

Hlavní stránka

Něco o nás

Ceník

Klasická homeopatie

Naše nabídka

Bowenova terapie

Japonské masáže Shiatsu

Havajské masáže Lomi-Lomi

Lávové kameny Hot stones

Klasická masáž

Klasická masáž Extra

Reflexní terapie

Baňkování

Manuální lymfodrenáž

Kosmetická lymfodrenáž

Masáže těhotných

Reiki

Měření zdravotního stavu přístrojem Hunter 4025

Transformace energetických polí

Cvičení Tai ji v Olomouci

Najdete nás na Facebooku

 

klasic shiatsu

Copyright © 2014 Masáže Korec Olomouc