Kontakt

608 937 605
776 064 708 
585 423 265
shiatsu-olomouc@seznam.cz 
 
Masáže Korec

 

Litovelská 11, Olomouc

 

Ilona Korcová,Dis
Diplomovaný fyzioterapeut

 

 

Radek Korec

-Manuální lymfodrenáž-

je velmi jemná manuální masážní technika, kdy se pomalými krouživými hmaty a jemným tlakem na kůži, podle přesně stanovené metody aktivují zakončení lymfatických cévek, které odvádějí periferní mízu do sběrných lymfatických uzlin. Vedle účinku na mízní systém nelze pominout účinky lymfodrenáže na nervový systém, příčně pruhované svalstvo nebo imunologickou obranu organismu či jeho detoxikaci.

Indikace-

Detoxikace - pročištění a regeneraci těla, vhodná i jako kosmetické ošetření obličeje a dekoltu s výrazným osvěžením a vyhlazením pokožky.

Selhávání mízního systému - napomáhá vstřebávání lymfatických otoků (otoky v oblasti kotníků, pocit těžkých nohou, otoky rukou, komplikace po operacích, po léčbě kortikoidy atd.)

Boji s celulitidou ve spojení s úpravou stravy a vhodným cvičením

Zvýšení imunity a regenerace organismu

Úprava žilní nedostatečnosti a prevence otoků a vzniku křečových žil

Pro sportovce při únavě dolních končetin

Zmírnění potíží při statické zátěži a sedavém zaměstnání

Při revmatických otocích

Lymfatický systém

Tvoří ho mízní kapiláry, mízní cévy, mízní kmeny a mízní uzliny. Jeho hlavní funkcí je společně s ostatními lymfatickými orgány, udržování imunity (obranyschopnosti organismu).

Až 10% tekutin se vstřebává v těle mízním systémem, proto při jeho snížené funkci nebo porušení dochází k městnání tekutin – otokům.

Asi 80% lymfatické sítě je v kůži a podkoží a zbylých 20% tvoří hluboký systém, který se nachází v blízkosti vnitřních orgánů.

 

 

 

Aktuality

Naše nabídka

Cvičení Tai ji v Olomouci

Najdete nás na Facebooku

 

klasicshiatsu

Copyright © 2014 Masáže Korec Olomouc